Düşük Cihazlarda Facebook Lite

Facebook ağının daraltılmış bir başka versiyonu olarak bilinen facebook lite, artık düşük cihazlarınızda bile gönül rahatlığıyla kullanma imkânı sağlıyor. Online platform aracılığı ile hemen uygulamayı mobil cihazlarınıza yükleyip ardından kullanmaya hazır hale çok rahat şekilde getirebilirsiniz. Sınırlı internet bağlantısı olan cihazlarda genelde bu tür sosyal ağ ortamına adım atmak son derece imkânsız bir hal alıyordu. Bu gibi durumların yaşanmaması adına facebook lite uygulaması devreye sokulmaktadır. Böylelikle her ne kadar düşük internet bağlantınız olsa bile hiçbir şekilde sorun etmeyecek ve düşük cihazlarınıza yüklediğiniz facebook lite uygulamasını sorunsuz şekilde kullanmaya başlayacaksınız.

Düşük Cihazlarda Facebook Lite Kullanımı!

Facebook Lite 2.2 Android İçin Uygun

Mobil cihazlarınız eğer ki Facebook Lite 2.2 Android özelliğine sahipse uygulamayı çok rahat şekilde kullanmaya başlayacaksınız diyebiliriz. Çünkü bu gibi düşük kapasiteye sahip olan cihazlarda rahat rahat kullanılması amacıyla facebook lite uygulamasının geliştirilmiş olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik facebook lite uygulamasının bakıldığında şüphesiz en çok dikkat çeken en temel yanlarından birisinin de kurulduğu andan itibaren yalnızca 250 byte yer kaplama özelliğine sahip olması diyebiliriz. (Bkn: Veri Tasarrufu) Bu sayede cihazlarınızda kasma ve ya zorlama gibi istenmeyen durumların da yaşanması bu sayede çok rahat şekilde engellenmiş oluyor. Yükleme anında da hiçbir sorun yaşamayacağınızı ve en hızlı şekilde uygulamayı indirerek yükleyeceğinizi belirtmek isteriz. Bunun için hemen sizlerde harekete geçerek bunu başarabilirsiniz.

Etiketler: , ,
4 comments on “Düşük Cihazlarda Facebook Lite
  1. şefika dedi ki:

    telefonum samsung galaxy ace ve eski bir sürüm. bu uygulamayı yükleynce baya etkisini gördüm. çok iyi oldu. teşekkür ediyorum.

  2. hakan pekcan dedi ki:

    uygulamayı telefonuma indirdim ve bir ay kadar oldu kullanıyorum. şimdiye kadar bir sorun görmedim ama arayüzün biraz geliştirilmesi lazım bence. biraz eskiden 0.facebook.com gibi bağlandığımız şekle benzermiş. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*