Facebook Hesap Silme 2018

Facebook, Mark Zuckerberg tarafından Şubat 2004 tarihinde üniversitede öğrenci olduğu yıllarda hayata geçirilen bir projedir. Facebook ilk zamanlar The Facebook olarak yayına başlamış ve sonradan şimdiki ismi ile Facebook olmuştur. İlk başlarda Harvard  Üniversite öğrencilerinin Harvard Üniversitesi uzantılı maillerle üye olabildiği bir site iken şimdi dünya çapında global bir sosyal ağ olmuştur.

Facebook Hesap Silme 2018

Facebook hesap silme işlemleri için yapılacak işlemler çok basittir.  1 milyarı geçkin üyenin bulunduğu ortamda ister istemez hesap silme yada dondurma durumları olabilmektedir. Bunun için sizlere Facebook hesap silme adımlarını 2018 yılı için güncel olarak anlattık.

Facebook Hesap Silme 2018  adımları:

Facebook hesabınızı silmek için buradaki linke tıklayarak silme ekranına gidiyoruz. Burada karşımıza çıkan bölümde Hesabımı Sil seçeneğini tıklayarak silme işlemini başlatıyoruz. Öncelikle burada Hesabımı Sil dedikten sonra çıkan uyarıları dikkatlice okumalı ve silme işlemine kesin karar verdikten sonra Hesabımı sil butonuna basmalısınız.

Hesabınızı Sildikten Sonra

  • Hesabı silme işlemini onayladıktan sonra 14 gün içinde hesabınıza giriş yapmazsanız hesabınız kalıcı olarak silinecektir.
  • Silme işlemini geri almak için 14 gün süreye ihtiyacınız vardır.
  • Bu süre içinde hesabınıza giriş yaptığınız taktirde silme işlemini otomatik durdurulacaktır.
  • Facebook hesabınızı sildikten sonra arkadaşlarınız profilinizi görüntüleyemez, mesajlarınız, hesabınız, gönderileriniz vb tüm hesap ile ilgili içerikleriniz geri gelmeyecek şekilde silinecektir.

Ayrıntılı yazılı ve görsel anlatımı hesabimisil.com‘un ilgili Facebook hesap silme sayfasından alabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*