Facebook indir

Facebook Güncelleme:
24 Temmuz 2017
Sürüm:
134.0.0.25.91

Sosyal medya günümüzde oldukça etkin şekilde kullanılan çok önemli bir iletişim aracı olmaktadır. Bunun kullanılmasında birçok farklı program ve uygulama bulunmaktadır. Bunlar içerisinde Facebook en çok ilgi gören ve kullanılan platform olmaktadır. Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan bu uygulama ülkemizde de yüzbinler tarafından kullanılmaktadır. Etrafımızda bulunan birçok insanın Facebook hesabı bulunmaktadır ve bunlar sayesinde uzaktaki arkadaş ve dostları ile akrabalarına ulaşmaktadır. Bunun yanında sayfalar oluşturarak da insanlara ulaşmak ve iletişim kurmak mümkün olabilmektedir. Bunun yanında birçok marka ve ürün içinde oldukça güzel bir reklam alanı olabilmektedir. Bu sebepler nedeni ile bu platform çok fazla ilgi gören ve tercih edilen bir platform durumundadır.

Bilgi: Facebook lite indir butonu ile indirme işlemi yapabilirsiniz.

Birçok uygulama gibi ücretsiz olarak Facebook indir ile kolayca indirilebilen uygulama android ve ios işletim sistemi yüklü telefonlarda çalışmaktadır. Uygulamanın indirilmesi ile kolay bir şekilde kurulması yapılabilmektedir. Bundan sonra kayıt olunması gerekmektedir. Yapılacak kayıt işleminden sonrada Facebook üzerinde kullanıcı olan ve tanıdığımız, arkadaşımız olan kişileri ekleyeceğiz. Bunu arama kısmından ismini yazarak veya daha detaylı şekilde aramalar yaparak bulabilmekteyiz. Listeye arkadaş eklenmesi için istek gönderilmesi gerekmektedir. Bu isteğin gönderilmesinden sonra kişi kabul eder ise arkadaş olarak eklenecek ve yapılan paylaşımları görmeye başlayacaktır. Bunun yanında arkadaşlık istekleri geldiği durumda da kabul etmek, reddetmek ve bekletmek mümkün olabilmektedir.

Facebook uygulaması kullanımı açısından oldukça kolay ancak biraz kırışık gibi görülen bir uygulamadır. İçerisinde birçok özellikle bulunmaktadır. Fotoğraf, metin ve video paylaşımları yanında farklı sitelerde bulunan içerikler de burada paylaşılabilmektedir. Bu sebeple de Facebook uygulaması çok fazla ilgi görmektedir. Ayrıca fotoğraf albümleri oluşturmak, eski paylaşımları anı olarak paylaşmak ve canlı yayın yapmak gibi özellikle bulunmaktadır. Ayrıca browser üzerinden oynanan birçok oyunda Facebook üzerinde bulunmaktadır. Bu oyunların oynanması da oldukça ilgi görmektedir. Bunun yanında uygulamada paylaşılan gönderiler beğenilebilmekte, yeni paylaşılabilmekte ve altlarına gönderi ile alakalı olarak yorumlar yazılabilmektedir. Bu durumda interaktif bir platform olmasını ve çok hareketli olmasını sağlamaktadır. Bu sebepler nedeni ile uygulama tüm dünyada çok fazla ilgi görmektedir.

Facebook Hesap Silme (2018)

Etiketler: , ,
4 comments on “Facebook indir
  1. ferhat dedi ki:

    Can cana dostur

  2. ferhat dedi ki:

    Can cana düşman dost dosta pişman

  3. maeliza dedi ki:

    Dela Torre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*