Facebook Lite 100 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

facebook-lite

Kullanıcı Sayısı Artmaya Devam Ediyor!

Facebook, geçtiğimiz günlerde Lite uygulaması olan Facebook Lite uygulamasını kullanıma sunduğunu açıkladı. Bu uygulama ile şebeke sorunu ya da mobil veri sorunu çeken kullanıcılar için tasarlanmış durumda. Uygulama beklenenin de üzerinde rağbet görüp 100 milyon kullanıcıya ulaştı.

Facebook Lite nedir sorusunun da karşılığı olarak önceki kısımda anlattığımız üzere, Facebook uygulamasının tam sürümüne göre daha lite olan yani daha az veri harcayıp daha rahat sosyal ağınızda doyasıya gezmenize yardımcı olan platform.

Kullanıcılar Yeni Sürümden Çok Memnun

Facebook Lite sürümü ilk çıktığından bu yana kullanın 100 milyon kullanıcı uygulamadan oldukça memnun görünüyor. Uygulamayı indirmek ve yüklemek için giriş yaptığınız sayfadaki yorumlara göz attığınızda Facebook Lite uygulamasının hemen altındaki yorumlara göz atabilirsiniz;

yorumlar

Yeni Gelişmeler Nasıl Olacak?

Uygulama hakkındaki en büyük merak konularından birisi de uygulama nereye kadar gidecek, sorusu. Şöyle söyleyelim ki her yeni çıkan uygulamada olan sorunlar Facebook Lite için de olabilir. Bu durum gayet normal olmaktadır. Çünkü bir uygulama geliştirildiğinde verilen sürüm kullanıcı deneyimine sunularak kullanıcıların nerelerde sorun yaşadığını görüp bu konudaki eksiklikleri gidermek için çalışmak yapılması şeklinde olmaktadır. 

Facebook Lite uygulaması için de aynı durum söz konusu olacaktır. Öncelikle kullanıcıların sıkıntı yaşadığı kısımlar öğrenilip daha sonra bu sorunların düzeltilmesi için yeni güncelleme gelecek ve bu güncelleme ile kullanıcıların sorun yaşadığı konulara çözüm olacaktır. Bir diğer yandan Facebook Lite için de Facebook Lite APK dosyası da yayınlanıp sorunlara çözüm olmak için kullanılmaktadır.

Nasıl Kullanırım?

Facebook Lite yeni bir uygulama sayılabileceğinden çoğu kişi bu uygulama hakkında yeterli bilgiye sahip olamayabilir. Bu nedenle sizlere Facebook Lite nasıl kullanılır onun için Facebook Lite Kurulumu ve Kullanımı konulu bir anlatım gerçekleştirdik. Diğer yandan ise Facebook Lite hakkındaki önemli özellikleri de öğrenebilirsiniz.

Eğer tüm bunları okuyup Facebook Lite kullanmaya ve kullanıcı deneyiminizi bizim desteğimizle doyasıya yaşamak istiyorsanız Facebook Lite indir sekmesine tıklayarak Facebook Lite uygulamasını cep telefonunuza yada tabletinize indirip kurulumunu gerçekleştirebilir ve hiçbir sorun yaşamadan doyasıya kullanabilirsiniz.

Etiketler: , ,
2 comments on “Facebook Lite 100 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!
  1. fethi dedi ki:

    bu hızla büyürse facebook uygulamasının da yerine geçer gibi geliyor. 🙂 hayırlısı olsun.

  2. nedim dedi ki:

    Uygulama beklediğimden daha iyi çıktı. Ama çok konuda düzelmesi de gerekli. Ne olursa olsun bu uygulama da gerekiyordu. Bu şekilde kullanıma sunulması Facebooktaki etkiletişimi de artırır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*