Facebook Lite Az Veri Kullanımı

Son dönemin popüler uygulamalarından biri olan facebook lite, az veri kullanım yönüyle büyük olumlu tepki topluyor. Uygulama küçük olduğundan dolayı cep telefonlarınızda hafıza bakımından çok yer kaplamayacak olması en çok sevilen yanlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Depolama alanında daha az yer kaplayan facebook lite uygulamasını çok rahat şekilde cihazlarınızda kullanma şansına sahip olacaksınız. Üstelik sadece bununla sınırlı kalmayarak tüm ağlarda sorunsuz şekilde çalışma özelliğine sahiptir diyebiliriz. En hızlı uygulama özelliğine sahip olan facebook lite ile artık sizlerde istediğiniz tüm ortamlara çok rahat şekilde erişebileceksiniz. Facebook lite Android 2.2 ve üzeri kullanımlar için uygun olan uygulamayla artık facebook sosyal ağlarda çok rahat şekilde gezinme ayrıcalığını elde etmiş olacaksınız.

Facebook Lite, Facebook’un tam sürümüne göre daha az data (veri) harcayan ve daha düşük boyutta daha az yer kaplayan sosyal medya uygulamasıdır. Andorid 2.2 ve üzeri sürümleri desteklemektedir.

kaynak: https://www.facebookliteindir.com/facebook-lite-nedir/

Android sürümler için özel olarak geliştirilmiş olan uygulama sayesinde artık daha az veri kullanımı mümkün olacaktır. Tüm cihazlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz uygulamanın aynı zamanda ücretsiz olduğunun altını da çizmek isteriz. O halde dilediğiniz zaman dilimi içerisinde bekleme yapmadan uygulamanızı yükleyerek hemen kullanıma hazır hale getirip uygulamaya geçiş yapabilirsiniz. Bedava indirilip yüklenebilen özelliğine sahip olmasından dolayı artık düşük sürümlere sahip cihazları bulunan facebook kullanıcıları ilk olarak hemen uygulamayı yüklemek için yola koyuluyor. Kullanımı oldukça pratik olan facebook lite ile sizlerde facebook ortamlarında dilediğinizce gezinebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Facebookta ücretsiz şekilde dolaşabileceğiniz imkânlar artık yanı başınızda olacak.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*