Facebook Lite Güncelleme: 25.0.0.3.145

Yeni Facebook Lite Güncellemesi

Facebook kullanıcıları için facebook cephesinde artık sürekli güncellemeler yapılmakta ve online kullanıcıları memnun edecek çalışmalar ortaya konmaktadır. Sürekli olarak farklı versiyonlarda sunulan facebook güncellemeleri ile artık facebook kullanıcıları cihazlarından rahatlıkla uygulamayı yönetme imkanına da sahip oluyor. Güncellemelere göz atıldığında ise güncelleme özelliği sayesinde artık video, emoji gibi istediğiniz daha pek çok nesneleri en hızlı şekilde ekleme şansına da sahip olacaksınız. Batarya canavarı olarak bilinen Facebook’u artık cihazlarınızdan kaldırıp daha az veri harcama özelliğine sahip olacak facebook lite uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Videoları oynatma, Tek seferde birden çok fotoğrafı yükleme potansiyeline sahip, dilediğiniz an fotoğrafları en hızlı şekilde yakınlaştırma, Mesaj ve gönderilerdeki var olan emojileri görme gibi farklı alternatifleri de önünüze sunuyor olması şüphesiz en çok sevilen özelliklerinden biri olarak karşımıza çıkacaktır.

Bilgi: Andorid İçin Facebook Lite İndir

Facebook Lite Güncellemesi ve Özellikleri

Hızlı İndirilmesi: Uygulama küçük olduğu için uygulamayı saniyeler içerisinde indirmeniz kolay olacak. Bu sayede depolama alanında da daha az yer kaplamasına zemin hazırlayacaktır.

Hızlı Yüklenmesi: Yeni facebook lite uygulaması sayesinde kısa süre içerisinde yükleme işlemlerinizi başarıyla yapmış olacaksınız.

Az Veri Kullanılması: Mobil veri tarifenizi daha verimli şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Android Cihazlarda Sorunsuzca Çalışma: 2.2 Android özelliğine sahip cihazlarınızda çalışabilme özelliğine sahiptir. Google Play aracılığı ile istediğiniz an uygulamayı indirme kolaylığına erişeceksiniz.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*