Facebook Lite Uygulamasını Hangi Telefonlar İndirebiliyor?

Teknolojinin hız kesmeden ilerlemesi ve internet kullanımlarının yaygınlaşmasıyla artık sosyal medya kanallarıda oldukça önem arz eden platform haline dönüşmeye başlamıştır. Facebook Lite uygulaması artık son dönemin en çok kullanılan ağlarından biri olmaktadır. Fakat en çok merak edilen konulardan birisi de bu uygulamayı hangi telefonların indirerek kullanabileceğidir. Facebook Lite Uygulamasını indirip yükleme yapabilmeniz için telefonunuzun mutlaka 2.2 ve 4.0 arasında olması oldukça önemli bir konu olacaktır.

Bilgi: Andorid için Facebook Lite indir

Eğer ki cihazınız bu uygulamayı yüklemeye tam olarak uyumlu değilse o zaman karşınıza direk olarak “Bu öğe hiçbir cihazınızla uyumlu değil.” Gibi bir ibarenin çıkacağını söylemek isteriz. Fakat ısrarla kullanmak isteyen kişiler varsa o zaman yükle butonuna tıkladıktan sonra APK dosyasını da indirebilirsiniz.

Bilgi: Facebook Lite indir

Facebook Lite İle Az Veri Kullanma

Düşük sürüm kullanan kullanıcıların en çok hoşuna gidecek yanlardan birisi de uygulamayı kullanırken az veri harcama işlemleri gerçekleşiyor. Bu sayede hem internet kullanımlarınızı az veri aracılığı ile gerçekleştirebiliyor hem de her nerede olursanız olun internet bağlantınızda istemediğiniz kopukluk durumları yaşanmıyor. Her ne kadar düşük internet bağlantınız olmuş olsa bile artık Facebook kanalına geçiş yaparak gezinmelerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Bundan böyle Facebook ağında yer almak için sürekli olarak kapanan, açılmayan ya da kasılan bir sorunla karşı karşıya kalmayacağınızı da belirtmek isteriz.

Bilgi: Veri Tasarrufu sağlayan uygulamalar.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*