Facebook Lite ve Güncel Bilgiler

facebook lite indirme

Facebook lite Uygulamasıyla Yeni Dönem Başladı

Facebook kullanıcı ağı her geçen gün büyürken yenilikçi hizmetlerde hız kesmeden devam ediyor. Bunlardan birisi de son dönemde yaygınlaşmaya başlayan Facebook Lite uygulaması olduğunu söyleyebiliriz. Facebook’un eski Android sürümleri için geliştirilmiş olan Facebook lite, kullanıcıya son derece kolay kullanım avantajı sağlıyor. Android 2.2 ve üzeri sürümler için özel  geliştirilmiş olan Facebook lite telefonlarınız da az yer kaplama özelliğine sahip olmasıyla da büyük beğeni topluyor. Düşük internet bağlantısına sahip olan kullanıcılar Facebook platformuna giriş yaptıklarında donma, kesinti ve ağ da yavaş gezinme gibi sorunlarla karşı karşıya kalmayacak. Facebook lite uygulaması sayesinde düşük bir internet ağı olsa bile Facebook ortamında rahatlıkla sorun yaşamadan gezinebilme şansına da sahip olacaksınız. Temel Facebook fonksiyonlarını en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olan bu uygulama doğal olarak kullanıcılara da fazlasıyla kolaylık sağlıyor. Kararsız ve yavaş bağlantılar için tasarlanmış olan Facebook lite uygulamasını sizlerde hızlı bir şekilde indirip cihazlarınıza yükleyerek gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Facebook Line indirmek için link üzerine tıklayıp yardım alabilirsiniz.

Facebook Lite Destekelemeyen Cihazlar İçin Facebook Lite APK indir linkinden yardım alabilirler.

facebook lite güncelleme

Facebook Lite ile Sosyal Medya Kullanımı Çok Kolay

Üstelik indirme işlemleri sırasında da istemediğiniz sorunlarla karşılaşmayacak ve indirme sonrasında hemen uygulamayı da en hızlı şekilde kullanabilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Düşük internet özelliğine sahip cihazlar için tasarlanan Facebook lite uygulaması büyüme hızıyla göz dolduruyor bu da onun en önemli özellikleri arasında yer alıyor. Üstelik uygulamanın her geçen gün Facebook’tan bile daha hızlı bir büyüme kat ettiğini belirtebiliriz. Geçtiğimiz süre zarfında duyurusu yapılan Facebook Lite şimdiden ülkemizde de kullanılmaya başlandı. Üstelik kullanıcıların çoğu uygulamadan oldukça fazla memnun görünüyor. Cihazlarınız internette sorun yaratıyorsa uygulamayı indirdikten sonra Facebook sitesinde sorunsuz gezinebilme imkânı sağlanacak. Facebook lite duyurusu yapıldıktan sonra ise 15 aylık sürede 100 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaşma başarısı gösterdi. Toplam 56 dil destekleyen bu uygulama Endonezya, Hindistan,Brezilya, Meksika da rekor bir kullanıcıya ulaşma başarısı gösterdi. Saymış olduğumuz bu ülkeler de uygulamaya ilgi oldukça fazla görülüyor. 2G yada daha düşük internet teknolojilerinden yararlanmak isteyen kullanıcılar artık ilk olarak Facebook lite uygulamasını tercih etmeye başladı. Bu sayede düşük internet sıkıntıları hızı olduğu zamanlar dahi sorun yaşanmamaktadır.

Ek olarak; Facebook Lite Andorid, IOS ve Windows sürümlerini indirmek için bağlantılara tıklayarak yardım alabilirsiniz.

Facebook Hesap Silme (2018)

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*