Gizlilik Şözleşmesi ve Kullanım Şartları

facebookliteindir.com sitesi Facebook Lite uygulaması hakkında hiçbir yasal hakkı bulunmayan destekleyicileri tarafından kurulmuş ve indirme bağlantılarının bulunduğu internet sitesidir. Bu bağlamda kullanıcılar internet sitemiz üzerinden uygulama hakkında bilgi edinmekte ve kullanıcı deneyimlerini öğrenmektedirler. İndirme bağlantısı Google Play, Apple Store ve Windors Download gibi platforumlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Olası bir yasal istek durumunda tüm bağlantılar sitemiz üzerinden kaldırılabilir.

Sitemizde bulunan içerikleri izin almadan yayınlanması durumunda yasal işlem başlatılır.

Facebook Lite Uygulaması ile Gizlilik

Günümüz teknolojileri arasında en çok kullanılan uygulamalar hiç tartışmasız ki sosyal medya uygulamalarıdır. Akıllı telefonu olan hemen herkesin telefonunda mutlaka indirip kullandığı bir sosyal medya uygulaması vardır. Önceki yıllara göre sadece bilgisayarlar üzerinden kullanabilen sosyal ağ siteleri ilerleyen teknoloji ile cep telefonları ile kullanılabilir hale gelmiştir. Artık akıllı cihaz döneminde olduğumuz için bu sistemlerin birer akıllı telefonlarda çalışabilen uygulaması mevcuttur.

Facebook’un tam sürümüne göre daha lite olan yani daha az veri kullanmasını sağlayan Facebook Lite bir çok özelliğe sahiptir. En önemli özelliği olarak Facebook tam sürümü ile hemen her işinizi de Facebook Lite üzerinden de geçekleştirebiliyor olmasıdır. Facebook Lite ile profilinize eklediğiniz mail, telefon numarası gibi özellikleri dışarıya kapalı tutabilirsiniz. Bu özelliğin yanında istediğiniz kişilerin bu bilgileri görmesine izin verebiliyorunuz. Bu açıdan belirtmek gerekir ki Facebook tam sürümü ile her özelliğe sahiptir. Gizlilik özelliklerini tamamen isteğinize göre dizayn edebilirsiniz.