Messenger indir


Messenger Güncelleme:
24 Temmuz 2017
Sürüm:
128.0.0.21.88

Messenger Hakkında

Facebook’un mesajlaşma uygulaması olan Messenger kendisini her geçen gün geliştirmekte ve günümüzde 1 milyardan fazla kullanıcıya hitap etmektedir. Facebook Whatsapp’ın da sahibi olması sebebiyle mesajlaşma uygulamalarını domine etmiş durumdadır diyebiliriz. Peki Messenger uygulaması ile neler yapılabilir bu konuyu inceleyelim.

Görüntülü Konuşma

Geçtiğimiz yıl Facebook, Messenger uygulamasına görüntülü konuşma özelliği getirdi. İlk günden 1 milyonun üzerinde görüntülü konuşma gerçekleştirilirken bu özellik oldukça beğenildi. Ardından Whatsapp uygulamasına da getirile bu özellik kullanıcıların favorileri arasında yer almaktadır.

Facebook Üyesi Olmak Zorunlu Değil

Facebook Messenger uygulamasını kullanabilmek için Facebook hesabına sahip olmak gerekmemektedir. Sadece uygulamayı indirip kurmak yeterli olmaktadır. Ayrıca bu uygulama sayesinde ticari işlerinizi de yürütebilmek mümkün olmaktadır. Facebook hesabı olmaksızın yapılan girişler de ise sizlerden telefon numarası istenmektedir.

Resim ve Ses Kaydı Gönderme Özelliği

Facebook Messenger uygulaması ile sadece yazı ile değil aynı zamanda diğer medyalar ile de mesajlaşmak mümkün olmaktadır. Resim, video ve ses kaydı göndermeye elverişli olan bu uygulama üzerinden milyonlarca insan paylaşımlarda bulunmaktadır.

Sessize Alma Özelliği

Bu uygulama ile bazı mesaj gruplarını sessize alabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede ister süresiz isterseniz de süreli olarak sessize alma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ayrıca bu uygulama üzerinden ödeme yapmanız da mümkün olmaktadır. Ancak bunu gerçekleştirmek için başka uygulamalar da indirmeniz gerekebilmektedir. Son olarak mesajlarınızı emojiler sayesinde özelleştirebilmeniz de söz konusu olmaktadır.

Messenger Uygulamasını indirmek için  Tıklayınız!

Son güncelleme ile kullanıma sunulan Messenger Lite indirme sayfasına gitmek için aşağıdaki bağlantıdan yardım alabilirsiniz;

Messenger Lite indir

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*